8.6 C
Kyiv
Четвер, 28 Березня, 2024

Україна стала переможцем Дефлімпійських ігор у Бразилії

Збірна України стала переможцем Дефлімпійських ігор 2021 у Кашіас-ду-Сул (Бразилія), повідомляє Міністерство молоді та спорту.

В останній день змагань Україна здобула«золото» в чоловічому футболі, обігравши в фіналі команду Франції з рахунком 1:0.

Загалом за 14 змагальних днів українські спортсмени здобули 138 медалей: 62 золотих, 38 срібних, 38 бронзових. У підсумку Україна посіла перше місце у загальнокомандному заліку та за загальною кількістю здобутих нагород.

«Це найкращий результат за всю історію виступів вітчизняних дефлімпійців», – зазначили в міністерстві.

Збірну України представляли 170 атлетів у 15 видах спорту: бадмінтоні, баскетболі, боротьбі, велоспорті, волейболі, дзюдо, карате, кульовій стрільбі, легкій атлетиці, плаванні, пляжному волейболі, спортивному орієнтуванні, настільному тенісі, тхеквондо та футболі.

До першої трійки загальнокомандного заліку також увійшли США з 55 медалями та Іран із 40 нагородами.

Дефлімпійські ігри – спортивні змагання для людей, що не чують, які проводяться під егідою Міжнародного олімпійського комітету кожні чотири роки. Україна вперше взяла участь у Дефлімпіаді в 1993 році.